Contact Now
Power Dissipation : 60mW
Output Current : 50mA
Low Level Delay Time : 100ns
High Level Delay Time : 100ns
Reverse Voltage : 3V
Voltage - Forward(Vf) : 1.3V
Voltage - Supply : 4.5V~5.5V
Forward Current(If) : 10mA
Operating Temperature : -40℃~+85℃
CMTI(kV/us) : 25kV/us
Number of Channels : 1
Input threshold current : 3mA
Isolation Voltage(Vrms) : 3.75kV
Input Type : AC,DC
Description : 50mA 3V 1.3V 4.5V~5.5V AC,DC SO-8 Logic Output Optoisolators RoHS